ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurismReprezentanta Bruxelles Vineri, 25 Mai 2018
ConsiliulProgrameExecutivJudetul ClujTurism Jurnalul Judetului ClujFormulareContact

Prima pagina > Anunturi > Convocare Comisie comuna CTATU CJC-CLC

Convocare Comisie comuna CTATU CJC-CLC

STIMATE DOAMNE,

STIMAŢI DOMNI,

Vă rugăm să participati la sedinta comuna a Comisiilor Tehnice de Amenajarea Teritoriului şi Urbanism ale Consiliului Judetean Cluj si Consiliului Local al Municipiului Cluj Napoca care va avea loc în ziua de marti, 15.05.2018, ora 10,30  în Sala de sticlă a Consiliului Local a Municipiul Cluj-Napoca, Strada Motilor, nr. 1-3,  având următoarea ordine de zi:

1.      Plan Urbanistic Zonal – Spital Regional Clinic de Urgentă,  Comuna Floresti, sat Floresti,  Judeţul Cluj

Beneficiar:  Ministerul sănătătii

Proiectant general: Consiliul Judetean Cluj

Număr înregistrare CJC: 16240/11.05.2018

2          Plan Urbanistic de Zona – Remodelarea Malurilor Somesului Mic în Municipiul Cluj Napoca  -  zona 1 (Lunca Somesului Mic)

Beneficiar: Consiliul Local al Municipiului Cluj Napoca

Proiectant general: S.C. Planwerk Arhitectură si Urbanism S.R.L.– arhitect urb. Eugen Pănescu

Număr înregistrare CJC:  16097/10.05.2018

3        Plan Urbanistic de Zona – Remodelarea Malurilor Some?ului Mic în Municipiul Cluj Napoca  -  zona 2 (Parcul Armătura)

Beneficiar: Consiliul Local al Municipiului Cluj Napoca

Număr înregistrare CJC:  16098/10.05.2018

Documentaţiile şi anexele pot fi consultate prin descărcare la adresa de internet URL ftp://213.177.9.218 în perioada 11-15 mai 2018,  în intervalul orar 8,00 – 16,00.

În cazul în care nu puteţi participa la şedinţa noastră, vă rugăm să asiguraţi prezenţa instituţiei pe care o reprezentaţi prin supleanţii desemnaţi.