Ș

Încălțămintea Clujana, disponibilă și în municipiul Bistrița

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Încălțămintea Clujana, disponibilă și în municipiul Bistrița

Renumita fabrică de încălțăminte Clujana deschide un nou magazin de prezentare și vânzare, în parteneriat, în municipiul Bistrița. Începând de vineri, 18 octombrie a.c., gama de produse Clujana poate fi achiziționată și din magazinul de la Bistrița, situat pe strada Dornei, la numărul 7.
     La începutul acestei săptămâni, Clujana a deschis încă un magazin în Sibiu, pe lângă cele două showroom-uri din Cluj-Napoca, respectiv cel din Piața 1 Mai, numerele 4-5 și cel din Piața Mihai Viteazu, numărul 30. De asemenea, încălțămintea marca Clujana poate fi găsită, din luna mai a.c., și în Oradea.
     Totodată, pentru a facilita accesul clienților la noile produse din piele fabricate conform celor mai înalte standarde de calitate, cunoscutul brand clujean oferă și posibilitatea accesării magazinului online, la adresa  http://clujanacluj.com/shop/.

18 octombrie 2019