Ș

Ceremonia de constituire a Consiliului Județean Cluj, vineri, 23 octombrie 2020, ora 11.00, transmisă live

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

COMUNICAT DE PRESĂ

Vineri, 23 octombrie 2020, cu începere de la ora 11.00, va avea loc ceremonia publică de constituire a Consiliui Județean Cluj.

Evenimentul, la care vor participa consilierii județeni ale căror mandate au fost validate, va fi transmis  live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.

Presa va putea urmări evenimentul în direct, în regim  online, dar și ulterior, înregistrarea urmând a fi postată integral pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj.

Deoarece situația epidemiologică impune noi restricții referitoare la întrunirile publice, ședința se va desfășura cu limitarea numărului de participanți și cu respectarea tuturor normelor de distanțare socială.

22 octombrie 2020