Ș

Ședința extraordinară a Consiliului Județean Cluj, marți, 27 octombrie 2020, ora 11.00

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Ședința extraordinară a Consiliului Județean Cluj

Consiliul Județean Cluj informează publicul în legătură cu faptul că marți, 27 octombrie 2020, începând cu ora 11.00, va avea loc ședința extraordinară a deliberativului județean.
Conform legislației în vigoare, cei interesați au posibilitatea să consulte proiectele de hotărâre supuse dezbaterii, pe site-ul Consiliului Judeţean Cluj, la adresa www.cjcluj.ro.
Întrucât situația epidemiologică impune noi restricții referitoare la întrunirile publice, ședința se va desfășura cu limitarea numărului de participanți și cu respectarea tuturor normelor de distanțare socială.
Menţionăm faptul că şedinţa deliberativului judeţean va fi transmisă live, reprezentanții presei precum și toate persoanele interesate putând urmări desfășurarea acesteia pe pagina oficială de facebook a Consiliului Judeţean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.

26 octombrie 2020