Anunț depunere solicitare emitere acord de mediu – Modernizare și reabilitatea DJ 170B

ANUNŢ

JUDEȚUL CLUJ anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: „Modernizare și reabilitare DJ170B Topa Mică – Așchileul Mic, Km 0+000 – Km 8+000 – Lucrări de construire”, propus a fi amplasat în județul Cluj, comuna Așchileu, sat Așchileul Mic și județul Cluj, comuna Sânpaul, sat Topa Mică.
         Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj, Calea Dorobanților, nr. 99, jud. Cluj și la sediul din Cluj-napoca, Calea Dorobanților, nr. 106, în zilele de: luni – joi între orele 0900-1400 și Vineri între orele 0900-1300.
          Observațiile/contestațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Cluj.

PREŞEDINTE
ALIN TIȘE