Audienţe în teritoriu, în comunele Borşa, Vultureni, Panticeu şi Recea Cristur

Audienţe în teritoriu, în comunele
Borşa, Vultureni, Panticeu şi Recea Cristur

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, domnul Alin Tişe, a continuat în cursul zilei de miercuri, 3 aprilie 2019, întâlnirile cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului „Audienţe în teritoriu”.
     Împreună cu vicepreşedintele forului administrativ judeţean, domnul Marius Mînzat şi cu reprezentanţi ai mai multor instituţii cu competenţe în dezvoltarea infrastructurii de transport şi utilităţi publice din mediul rural, preşedintele Alin Tişe s-a întâlnit cu locuitori din comunele Borşa, Vultureni, Panticeu şi Recea Cristur. Discuţiile s-au axat pe problemele legate de infrastructură şi dezvoltarea zonală. De asemenea, au fost făcute propuneri pentru noi investţi, acestea urmând a fi analizate în perioada imediat următoare.
     Întâlnirile cu cetăţenii judeţului vor continua şi în zilele ce vor urma.

4 aprilie 2019