Consiliul Judeţean Cluj lansează o platformă online unică în România, punând astfel la dispozţa clujenilor cele mai bune produse tradţonale româneşti

cuprinde produsele a 16 antreprenori clujeni, care oferă uleiuri presate la rece, brânzeturi din lapte de oaie, preparate din carne, sucuri, dulceţuri şi siropuri naturale, prăjituri de casă, vinuri, miere de albine, legume şi fructe de sezon, produse de igienă personală.
     Ambalarea se va face în două spaţii autorizate, prevăzute cu temperatură controlată, din cadrul Agro Transilvania, de către angajaţii Asociaţiei Produs de Cluj.
     Produsele pot fi vizionate şi comandate pe www.magazinprodusdecluj.ro, disponibil din 2 aprilie.
     Persoanele interesate vor putea comanda direct în magazinul online sau la numărul de telefon ðŸŽðŸ•ðŸ’🏠ðŸ—🖠ðŸ“🖠ðŸðŸ‘ în zilele de luni – joi, între orele 10.00 şi16.00.
     Înainte de onorarea comenzii, clienţii vor fi contactaţi prin poşta electronică sau telefonic.
     Livrarea se va face în municipiul Cluj-Napoca şi în comunele Apahida, Baciu şi  Floreşti, în zilele de vineri şi sâmbătă, între orele 12.00-19.00, de către reprezentanţii Asociaţiei Produs de Cluj, iar plata se va face online, cu cardul.
     Orice modificare a ofertei sau a zilelor de livrare va fi anunţată pe site.

3 aprilie 2020