Dezbatere publică a alternativei finale pentru „Strategia de dezvoltare teritorială a judeţului Cluj”

„CONSILIUL JUDEŢEAN CLUJ, în calitate de titular, anunţă publicul interesat asupra organizării şedinţei de dezbatere publică a alternativei finale pentru „Strategia de dezvoltare teritorială a judeţului Cluj”, în data de 23.11.2022, ora 16 la sediul Consiliului Județean Cluj, în vederea obţinerii avizului de mediu conform HG 1076/2004 privind stabilirea procedurii de realizare a evaluării de mediu pentru planuri şi programe.

Informaţiile privind alternativa finală a planului menţionat, inclusiv Raportul de mediu pot fi consultate la sediul APM Cluj, Cluj-Napoca, Strada Dorobanţilor, nr. 99, judeţul Cluj în zilele de luni- vineri, între orele 9-14”.

Anunț