Încălţămintea Clujana, disponibilă în două noi locaţii din ţară, Sibiu şi Bistriţa

Renumita fabrică de încălţăminte Clujana deschide două noi magazine de prezentare şi vânzare, în parteneriat, în două oraşe transilvănene, respectiv la Sibiu şi Bistriţa.
     Astfel, începând de luni, 14 octombrie a.c., gama de produse Clujana va putea fi achizţonată şi din magazinul de la Sibiu, situat pe strada Tribunei, la numărul 23. De asemenea, în perioada imediat următoare va avea loc şi inaugurarea magazinului din municipiul Bistriţa, de pe strada Dornei, numărul 7.
    Totodată, pentru a veni în sprijinul celor care apreciază cunoscutul brand clujean de încălţăminte, Clujana îi invită pe cei interesaţi să acceseze şi magazinul online, la adresa http://clujanacluj.com/shop/. Platforma oferă clienţilor o experienţă simplificată şi un acces facil şi rapid la noile produse din piele, fabricate conform celor mai înalte standarde de calitate.
     Cu o tradţe de peste 100 de ani, „Clujana” înseamnă, în primul rând, eleganţă, stil şi durabilitate. În prezent, fabrica deţine două showroom-uri în Cluj-Napoca, la sediul din Piaţa 1 Mai, numărul 4-5 şi în Piaţa Mihai Viteazu, numărul 30, precum şi în incinta unui hipermarket din Oradea. Totodată, societatea Clujana intenţionează să îşi desfacă produsele nu doar în România, ci şi pe piaţa europeană, în ţări precum Germania şi Italia.

11 octombrie 2019