Încălţămintea Clujana, disponibilă şi în municipiul Bistriţa

Încălţămintea Clujana, disponibilă şi în municipiul Bistriţa

Renumita fabrică de încălţăminte Clujana deschide un nou magazin de prezentare şi vânzare, în parteneriat, în municipiul Bistriţa. Începând de vineri, 18 octombrie a.c., gama de produse Clujana poate fi achizţonată şi din magazinul de la Bistriţa, situat pe strada Dornei, la numărul 7.
     La începutul acestei săptămâni, Clujana a deschis încă un magazin în Sibiu, pe lângă cele două showroom-uri din Cluj-Napoca, respectiv cel din Piaţa 1 Mai, numerele 4-5 şi cel din Piaţa Mihai Viteazu, numărul 30. De asemenea, încălţămintea marca Clujana poate fi găsită, din luna mai a.c., şi în Oradea.
     Totodată, pentru a facilita accesul clienţilor la noile produse din piele fabricate conform celor mai înalte standarde de calitate, cunoscutul brand clujean oferă şi posibilitatea accesării magazinului online, la adresa  http://clujanacluj.com/shop/.

18 octombrie 2019