Jurnalistul Mihai Hurezeanu, noul purtător de cuvânt al Consiliului Județean Cluj

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Începând din data de 12 iulie a.c., noul purtător de cuvânt al Consiliului Județean Cluj este domnul Mihai Hurezeanu, un experimentat jurnalist, comentator și publicist, cu o experiență majoră, internă și internațională, atât în mass-media scrisă cât și audio – vizuală.
Domeniile de activitate au acoperit atât zona publică – politică, cât și zona culturală și științifică, Mihai Hurezeanu activând  ca  realizator și moderator de  emisiuni locale, regionale și naționale.
În ultimii 7 ani a conceput și coordonat mai multe proiecte / evenimente cultural – artistice și multimedia de marcă la Sibiu, Cluj, Timișoara, București.
Noul purtător de cuvânt al Consiliului Județean Cluj va putea fi contactat pe adresa de e-mail mihai.hurezeanu@cjcluj.ro sau telefonic la numărul 0720200202.

12 iulie 2021

CV Mihai Hurezeanu