Preşedintele Alin Tişe continuă audienţele în comunele judeţului

Preşedintele Alin Tişe continuă audienţele în comunele judeţului

Preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, domnul Alin Tişe, continuă seria întâlnirilor cu cetăţenii judeţului Cluj, în cadrul programului „Audienţe în teritoriu”.
     Până în acest moment, conducerea forului administrativ judeţean, împreună cu reprezentanţii mai multor instituţii cu competenţe în dezvoltarea infrastructurii de transport şi utilităţi publice din mediul rural, s-a deplasat în 56 de comune, iar celelalte unităţi administrativ-teritoriale vor fi vizitate în perioada următoare.
     În cadrul acestor întâlniri, conducerea Consiliului Judeţean Cluj va cunoaşte cu mai multă precizie problemele şi nevoile specifice cu care se confruntă locuitorii comunelor vizitate. Aspectele semnalate de cetăţeni vor fi avute în vedere în momentul inţerii de noi programe şi proiecte de dezvoltare a zonelor respective.

27 mai 2019