Ședința extraordinară a Consiliului Județean Cluj convocată pentru data de luni, 20 iunie 2022, ora 12.00, prin videoconferință

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Consiliul Județean Cluj vă informează în legătură cu faptul că luni, 20 iunie 2022, cu începere de la ora 12.00, se va desfășura ședința extraordinară a deliberativului județean.
Ședința de consiliu județean se va desfășura exclusiv online, prin intermediul unei platforme web dedicate ce permite realizarea de videoconferințe prin live streaming.
Menționăm faptul că ședința deliberativului județean va fi transmisă, de asemenea, live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj www.facebook.com/cjcluj.
În ceea ce privește ordinea de zi a ședinței și proiectele de hotărâre supuse dezbaterii, acestea pot fi consultate pe pagina web a Consiliului Județean Cluj, la adresa https://cjcluj.ro/proiect-hotarare/.

20 iunie 2022