Şedinţă extraordinară, convocată de îndată, a Consiliului Judeţean Cluj, 17 martie 2023, ora 12.00, prin videoconferinţă

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

COMUNICAT DE PRESĂ

Consiliul Judeţean Cluj informează reprezentanții mass-media în legătură cu faptul că vineri, 17 martie 2023, cu începere de la ora 12.00, se va desfăşura şedinţa extraordinară, convocată de îndată, a deliberativului judeţean.

Şedinţa de consiliu judeţean se va desfăşura exclusiv online, prin intermediul unei platforme web dedicate ce permite realizarea de videoconferinţe prin live streaming.

Menţionăm faptul că şedinţa deliberativului judeţean va fi transmisă, de asemenea, live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Judeţean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.

17 martie 2023