Ședință extraordinară, convocată de îndată, a Consiliului Județean Cluj, 29 decembrie 2022, ora 11.00, prin videoconferință

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Consiliul Județean Cluj informează reprezentanții mass-media în legătură cu faptul că joi, 29 decembrie 2022, cu începere de la ora 11.00, se va desfășura ședința extraordinară, convocată de îndată, a deliberativului județean.

Ședința de consiliu județean se va desfășura exclusiv online, prin intermediul unei platforme web dedicate ce permite realizarea de videoconferințe prin live streaming.

Menționăm faptul că ședința deliberativului județean va fi transmisă, de asemenea, live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.

29 decembrie  2022