Ședință ordinară a Consiliului Județean Cluj, luni, 28 noiembrie 2022, ora 11.00, prin videoconferință

CONSILIUL JUDEȚEAN CLUJ

Consiliul Județean Cluj informează reprezentanții mass-media în legătură cu faptul că luni, 28 noiembrie 2022, cu începere de la ora 11.00, se va desfășura ședința ordinară a deliberativului județean.

Ședința de consiliu județean se va desfășura exclusiv online, prin intermediul unei platforme web dedicate ce permite realizarea de videoconferințe prin live streaming.

Menționăm faptul că ședința deliberativului județean va fi transmisă, de asemenea, live, pe pagina oficială de Facebook a Consiliului Județean Cluj, www.facebook.com/cjcluj.

În ceea ce privește ordinea de zi a ședinței și proiectele de hotărâre ce vor fi supuse dezbaterii, acestea pot fi consultate pe pagina web a Consiliului Județean Cluj, la adresa https://cjcluj.ro/proiect-hotarare/.

28 noiembrie 2022