Conferinta de presa – Gala Excelentei in Mediere

În calitate de partener în organizarea evenimentului, alături de Publicaţia Medierenet.ro şi Asociaţia Mediere Mediaş, Consiliul Judeţean Cluj invită reprezentanţii mass-media să participe astăzi, marţi,  24 februarie 2015, cu începere de la ora 10.00, în sala Saturn a Hotelului „Univers T”, strada Alexandru Vaida Voevod, nr. 55 din municipiul Cluj-Napoca, la conferinţa de presă prilejuită de organizarea celei de a III-a ediţii a Galei Excelenţei în Mediere, eveniment care va avea loc în perioada 27-28 februarie 2015.

Ca È™i în ediÈ›iile precedente ale Galei ExcelenÈ›ei în Mediere, ediÈ›ia din acest an va premia performanÈ›a celor mai profesioniÈ™ti mediatori români dintre cei 6.769 de mediatori activi din România. Gala din acest an are un specific aparte întrucât evenimentul adună la un loc cei mai apreciaÈ›i mediatori din România, cu doar câteva săptămâni înainte de alegerea unor noi membri în Consiliul de Mediere.

24 februarie 2015