Semnare contract – construirea viitorului stadion

Astăzi, 15.07.2009, în Sala Mare de Şedinţe a Palatului Administrativ din Cluj-Napoca, cu începere de la ora 13.30, va avea loc semnarea Contractului între Consiliul Judeţean Cluj şi reprezentanţii concernului desemnat câştigător în urma licitaţiei publice deschise pentru „Proiectarea şi execuţia unui stadion la standarde internaţionale pe terenul situat în municipiul Cluj–Napoca, Aleea Parcului f.n.”
             Documentul va fi semnat de preşedintele Consiliului Judeţean Cluj, d-nul Alin Tişe şi reprezentanţii concernului format din: SC ACI CLUJ SA, SC TRANSILVANIA CONSTRUCŢII SA CLUJ, SC CON-A SRL SIBIU, UNIVERSITATEA TEHNICĂ CLUJ, SC DICO ŞI ŢIGANAS, SC BOGART CONSTRUCŢII SRL, SC DAS ENG GROUP SRL, SC GRUP 4 INSTALAŢII CLUJ.
              Evenimentul este public, presa fiind invitată să participe la acest moment.

15.07.2009